content.tpl

IŠSIRINKITE

 • Suraskite norimą produktą paieškos laukelyje įvedę užuominą apie jį. Jūs operatyviai būsite nukreipti į to produkto aprašą. Pageidajamų produktų galite ieškoti ir šoninio kairiojo meniu pagalba.
 • Nurodykite laukelyje skaičių pageidaujamų prekių ir paspauskite “Dėkite į krepšelį” arba tiek kartų spauskite tą patį mygtuką “Dėkite į krepšelį”, kiek norite vienetų užsakyti.

UŽSAKYKITE

 • Pateikite savo užsakymą paspausdę ikoną “Pirkti” arba “Prekių krepšelis”. Atsivėrusiame lange dar galite koreguoti užsakymą: pataisyti kiekius, atsisakyti produktų, papildyti naujais.

ATSIIMKITE

 • Atsisiųskite per kurjerį (nemokamai, kai užsakymo suma pasiekia 39 €, kitu atveju kaina 2,99 € ).

Prekes gausite tiesiai į rankas ir greitai (per 1-2 d.d.). Prieš perduodant kurjeriui siuntą, jis susisieks su Jumis pasitikslinti, kuriomis valandomis būtų patogiausia pristatyti prekes.

Užpildykite reikalaujamus savo kontaktinius duomenis.

APMOKĖKITE

Pasirinkite Jums patogų apmokėjimo būdą:

 • Pavedimu per elektroninę bankininkystę (mokėjimai.lt/paysera sistema Jus nukreips į Jūsų privačią internetinio banko svetainę);
 • Grynaisiais:

o Sumokėsite kurjeriui atsiimdami prekes (paslaugos kaina 1,97 € )

o MAXIMA kasose (paslaugos kaina 0,16 € )

o

"Lietuvos pašto" ir "Paypost" skyriuose, "Lietuvos spaudos" ir Narvesen" kioskuose

(paslaugos kaina 0,29 € )

o „Perlas“ terminaluose

o Banko skyriuje - grynaisiais

 

 • Išsimokėtinai:

o Mokilizingas pirkimas išsimokėtinai internetu

o General Financing pirkimas išsimokėtinai internetu. Mėnesinė įmoka 8,46 €

 

VALDYKITE

 • Koreguokite arba atšaukite savo užsakymus skyrelyje “Jūsų užsakymai” (jei dar nesate sumokėjęs).
 • Sekite čia savo užsakymų būklę bei istoriją.

GAUKITE

 • 3 d.d. - Jūsų išsirinktų produktų rezervacijai iki apmokėjimo.
 • 2 d.d. - Jūsų išsirinktų produktų pristatymui po apmokėjimo, siunčiant per kurjerius.
Nemokamas arba pateiktais įkainiais prekių pristatymas vykdomas tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.
Dėl prekių išsiuntimo į kitas šalis kreipkitės tel. +370 698 131 79, el. p. info@defero.lt

 

PREKIŲ GRAŽINIMAS

Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo", pagal kurį, pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus netenkinamas įsigijus tokias prekes: kosmetika ir tualetiniai preparatai, spausdintos knygos, liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai ir kitos.

Grąžinamos prekės privalo būti pilnai sukomplektuotos. Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsako pirkėjas. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, turime teisę nepriimti prekės grąžinimui. Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta. Prekę pirkėjas grąžina savo transportu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl netinkamos prekės kokybės. Grąžinamas prekes pirkėjas turi siųsti adresu UAB "Defero", Molėtų g. 16, Didžioji Riešė,Vilniaus r., LT-14260, prieš tai informavęs PARDAVĖJĄ skiltyje "Kontaktai" nurodytais kontaktais.

 

MALONAUS ir PATOGAUS JUMS APSIPIRKIMO!