products/detailed

Alyvuogių (OLIVE) kremas

Rūšis: kremas veido odai
Forma: plastiko indelyje ir DOVANINĖJE dėžutėje
Pakuotėje: 50ml
Liko: 0 vnt.

Kaina:
7,82 €
11,90 €
Kiekis:    vnt.     

Produkto aprašymas

Alyvuogės ir jų aliejaus naudojimas sveikatai bei grožiui minimas jau Biblijoje. Alyvuogės turi didelį kiekį riebalų rūgščių, iš kurių net 75 proc. yra gerosios mononesočiosios riebalų rūgštys. Šios riebalų rūgštys teikia stabilumo organizmo ląstelių membranai. Kartu su vitaminu E, o jo alyvuogėse taip pat gausu, jos saugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų. Laisvieji radikalai susidaro netgi vykstant natūraliems ląstelių medžiagų apykaitos procesams, tad alyvuogių aliejus padeda odai ilgiau išlikti jaunai.

 

Olive kremas gerina odos elastingumą, skatina natūralų ląstelių atsinaujinimą ir mažina raukšlelių atsiradimą. Jis puikia įsigeria, atstato odos drėgmės pusiausvyrą, neleidžia odai sausėti ir apsaugo ją nuo išorinių dirgiklių ir nešvarumų. Kreme esantys aliejai maitina odą, atveria ir išvalo poras bei padeda jai išlikti švariai. Stipriu antioksidaciniu poveikiu pasižyminčios riebalų rūgštys ir vitaminas E saugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų poveikio ir stabdo odos senėjimą. Jūsų oda visą dieną išlieka nuostabiai švelni ir elastinga.

Veikliosios medžiagos

Alyvuogių aliejus yra puikus odos riebalų reguliuotojas ir drėkintojas. Jame gausu odai reikalingų veikliųjų medžiagų, vitaminų ir mikroelementų. Jo stiprios antioksidacinės savybės lėtina odos senėjimą.

Kviečių gemalų aliejus turi didelį kiekį vitaminų E, A , D, baltymų ir lecitino, kurie giliai maitina odą ir užtikrina optimalią drėgmės pusiausvyrą.

Migdolų aliejus puikiai įsigeria į odą, minkština ir saugo nuo sausėjimo.

Simondsijų aliejus, nuostabus odos maitintojas, yra lengvai odos įsisavinamas, nes jo savybės panašios į jūsų pačių odos riebalinių rūgščių sudėtį.

Migdomoji vitanija (Withania somnifera), dar vadinama Indijos ženšeniu, turi stiprių organizmą atjauninančių, tonizuojančių ir afrodiziako savybių bei skatina ląstelių atsinaujinimą.

Širdžialapė sida (Sida cordifolia) drėkina ir gydo odos pažeidimus.

Vaistinė ramata (Ichnocarpus frutescence) švelniai ramina sudirgusią odą ir padeda šalinti toksinus.

Naudojimas

Švariai nuvalykite veidą Cucumber vandeniu arba Rose petal vandeniu. Naudokite ryte ir vakare, ar bet kuriuo metu, kai pajuntate odos sausumą.

 

Norėdami sustiprinti odos elastingumą, 1-2 kartus per savaitę naudokite Grape seed kaukę.

 

Rekomenduojama

Tinka sausai, normaliai ir mišriai odai.

Balansuoja Vatos ir Pitos došas.