products/detailed

Papajų (PAPAYA) šampūnas

Rūšis: šampūnas
Forma:
Pakuotėje: 120ml
Liko: 0 vnt.

Kaina:
2,10 €
13,81 €
Kiekis:    vnt.     

Produkto aprašymas

Kristupas Kolumbas paragavęs papajų pavadino jas angelų vaisiumi. Labai švelnaus skonio, saldūs, panašios į sviestą konsistencijos, papajos yra nepakartojamas tropinis vaisius, turintis daug antioksidantų (karotinų, vitamino C, E, K, flavonoidų), B grupės vitaminų, mineralų (kalio, magnio) ir naudingos ląstelienos. Papaja yra tradiciškai naudojama įvairiuose šampūnuose ir aliejuose dėl savo toksinus skaidančių ir odos procesus reguliuojančių savybių.

Papaya šampūnas padeda išlaikyti galvos odos švarą ir sveikatą bei suteikia plaukams gyvybingumo ir žvilgesio. Jis švelniai šalina riebalus ir pleiskanas, maitina plaukų šaknis ir užtikrina optimalų plaukų augimą. Jūsų galvos oda tampa visiškai apsaugota nuo dirglumo ir sausumo, o plaukai tampa švelnūs ir žvilgantys. Šampūnas suteikia jūsų plaukams nuostabiai gaivų aromatą ir gaivumą, kuris išlieka visą dieną.

 

Veikliosios medžiagos

Papaja pasižymi galvos odą balansuojančiu ir stimuliuojančiu poveikiu. Ji padeda palaikyti galvos odos švarą ir sveikatą bei palaiko drėgmės pusiausvyrą. Ji mažina galvos odos dirglumą ir švelniai vėsina.

Arbatžolių lapeliai tonizuoja galvos odą ir pagyvina plaukų spalvą.

Chna (Lawsonia inermis) stiprina plaukus, suteikia jiems natūraliai intensyvesnę spalvą ir pagyvina išblukusius, nusilpusius ir dažytus plaukus. Ji minkština ir suteikia plaukams žvilgesio, stiprumo ir storumo.

Gvazdikėlis pasižymi antiseptinėmis, stimuliuojančiomis ir tonizuojančiomis savybėmis ir skatina plaukų augimą.

Jazminų žiedai suteikia raminamąjį poveikį, mažina odos jautrumą ir sausumą bei suteikia gaivaus aromato.

Muilamedžio vaisius padeda švelniai pašalinti susikaupusius nešvarumus ir riebalus.

 

Naudojimas

Gerai sušlapinkite plaukus. Įsipilkite į delną truputį šampūno ir, patrynę delnais, sumaišykite jį. Įtrinkite šampūną į galvos odą ir masažuokite ją 2-3 min. Gerai išskalaukite. Skalaujant plaukus, šampūnas nubėgs per visus plaukus ir išplaus, jų nesausindamas.

Norėdami pamaitinti plaukų šaknis ir suminkštinti plaukus, prieš plovimą, įtrinkite į galvos odą ir plaukus truputį Amla aliejaus plaukams arba Bhringraj aliejaus plaukams.

Norėdami tonizuoti galvos odą ir sustiprinti plaukų šaknis, naudokite Thyme and rosemary aliejų plaukams.

 

Rekomenduojama

Tinka visų tipų plaukams.

Balansuoja visas došas - Vatą, Pitą ir Kaphą.