products/detailed

Aufbau-Pflegestif für Nagel

Forma: pieštukas
Liko: 0 vnt.

Kaina:
15,64 €
18,53 €
Kiekis:    vnt.     

Produkto aprašymas

Magiškais mostais suteikite nagams sveiką išvaizdą

Atstatomasis pieštukas pažeistiems nagams:

  • Atstato silpnų ir trapių nagų audinio struktūrą
  • Maitina biologiškai aktyviomis medžiagomis
  • Stiprina nagus ir skatina jų augimą
  • Medžiagos greitai prasiskverbia į audinius
  • Su patogiu naudojimui antgaliu

Ši priemonė skirta nagų struktūros atstatymui, stiprinimui ir augimo stimuliavimui. Susisluoksniavę ir trapūs nagai su nevientisa struktūra ir spalva, daugeliu atveju yra nereguliarios mitybos ir nepakankamo vertingų maistinių medžiagų įsisavinimo pasekmė. Netinkamai atliktas manikiūras ir daugkartinis nagų lako nuėmėjo su agresyviomiais tirpikliais poveikis taip pat artina prie nagų pažeidimo.

Unikalus atstatomuoju ir regeneruojamuoju poveikiu pasižymintis „Peclavus“ pieštukas, sukurtas remiantis patentuota formule. Jis yra biologiškai aktyvių medžiagų nešėjas. Pieštuko pagalba nepakeičiamos normaliam nago augimui būtinos medžiagos greitai ir beveik be jokių praradimų pernešamos tiesiai ant nagų matricos ir augimo zonos. Pagrindiniai šios priemonės komponentai – amino rūgštis prolinas ir B grupės vitaminas biotinas. Sinergiškai veikdami šie komponentai per trumpą laiką atstato naginio audinio struktūrą ir stimuliuoja nago augimą. Reguliariai naudojant šį atstatomąjį „Peclavus“ pieštuką pastebimi rezultatai pasirodys jau po kelių savaičių.

Naudojimas. Prieš naudojimą pašalinkite laką ir kruopščiai nuvalykite nagus. Pirmąsias 2 savaites tepkite nagų paviršių 2-3 kartus per dieną, vėliau užteks kartą per dieną. 1-2 minutes leiskite įsigerti. Po panaudojimo pieštuką gerai uždarykite.

SudėtyjeIsoamyl Acetat, denatūruotas alkoholis, vanduo, prolinas, biotinas.